Goynem
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Belediye secim 2009
SECİMLER OLSA BİLE HEP BERABER KOLKOLA OLUNSUN DİYENLER.. EmptySalı Ekim 13, 2009 1:18 pm tarafından mustafa

» SECIMLER VE GØYNEM
SECİMLER OLSA BİLE HEP BERABER KOLKOLA OLUNSUN DİYENLER.. EmptyCuma Mayıs 08, 2009 7:21 pm tarafından TERTIP4

» BABANIN OGLUNA NASIHATI
SECİMLER OLSA BİLE HEP BERABER KOLKOLA OLUNSUN DİYENLER.. EmptyPtsi Nis. 27, 2009 6:47 am tarafından MAHSUMKUL

» Önce can ciğer sonra gırtlak gırtlağa
SECİMLER OLSA BİLE HEP BERABER KOLKOLA OLUNSUN DİYENLER.. EmptySalı Nis. 21, 2009 8:36 am tarafından Admin

» SECİMLER OLSA BİLE HEP BERABER KOLKOLA OLUNSUN DİYENLER..
SECİMLER OLSA BİLE HEP BERABER KOLKOLA OLUNSUN DİYENLER.. EmptySalı Nis. 21, 2009 4:23 am tarafından bozdogan42

» Secim kavgasi Norvece sicradi malesef
SECİMLER OLSA BİLE HEP BERABER KOLKOLA OLUNSUN DİYENLER.. EmptySalı Nis. 21, 2009 4:18 am tarafından bozdogan42

» Arda, Fener tribünlerine kol hareketi yapıyor
SECİMLER OLSA BİLE HEP BERABER KOLKOLA OLUNSUN DİYENLER.. EmptyPerş. Nis. 16, 2009 5:40 pm tarafından Admin

» Kaçak avlanan balıklara yoğun ilgi
SECİMLER OLSA BİLE HEP BERABER KOLKOLA OLUNSUN DİYENLER.. EmptySalı Nis. 14, 2009 11:39 pm tarafından Admin

» Konya'da balığın da döneri yapıldı
SECİMLER OLSA BİLE HEP BERABER KOLKOLA OLUNSUN DİYENLER.. EmptySalı Nis. 14, 2009 11:37 pm tarafından Admin

Son haberler
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Takvim Takvim

Anahtar-kelime

Istatistikler
Toplam 53 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: diontolwen

Kullanıcılarımız toplam 300 mesaj attılar bunda 172 konu
Anket

SECİMLER OLSA BİLE HEP BERABER KOLKOLA OLUNSUN DİYENLER..

4 posters

SECİMLER OLSA BİLE HEP BERABER KOLKOLA OLUNSUN DİYENLER.. Empty SECİMLER OLSA BİLE HEP BERABER KOLKOLA OLUNSUN DİYENLER..

Mesaj tarafından hakan yıldız C.tesi Şub. 14, 2009 4:12 pm

ARKADASLAR GORDUGUMUZ KADARİYLA KOY İKİYE BOLUNMUS DURUMDA
SECİM OLURSA OLSUN HEP BERABER OLALİM DİYENLER
PİNARBASİNA BU KONUDA İMRENİYORUM ADAMLARİM BASİNA KOY OLARAK BİSEY GELSE HEP BERABER YURUYORLAR
BİZDEN BİRİNE BİSEY OLSA OLSUN KALSİN DİYOLAR:d BUNLARİ BİTMESİNİ İSTİYORUZ DİYENLR...

hakan yıldız

SECİMLER OLSA BİLE HEP BERABER KOLKOLA OLUNSUN DİYENLER.. Empty Geri: SECİMLER OLSA BİLE HEP BERABER KOLKOLA OLUNSUN DİYENLER..

Mesaj tarafından TERTIP4 Paz Şub. 15, 2009 2:53 am

Bizim kasabamiz beraber olamaz cunki yapimiz oyle kulturde cok geri kalmisiz tabiki birlik olalim isteriz ama gelde laf anlat insan dusundukce uzulmeden edemiyor tum kasaba halkimizi birlik ve beraber olmaya davet ediyom lutfen duyarli olalim
TERTIP4
TERTIP4
ôzel
ôzel

SECİMLER OLSA BİLE HEP BERABER KOLKOLA OLUNSUN DİYENLER.. Empty Geri: SECİMLER OLSA BİLE HEP BERABER KOLKOLA OLUNSUN DİYENLER..

Mesaj tarafından MAHSUMKUL Paz Nis. 19, 2009 5:02 am

KURBAGAYLA AKREP ARKADAS OLMUSLAR GECINIP GIDIYORLARMIS
NEYSE UZUN BIR YOLCULUGA CIKMISLAR ONLERINE BIR AKARSU
CIKMIS KURBAGA ICIN KOLAY YUZMESINI BILIYOR FAKAT AKREP ICIN
ZOR NEYSE DUSUNMUSLER TASINMISLAR KURBAGA DEMISKI NASIL OLSA BEN YUZMESINI BILIYORUM SEN BENIM SIRTIMA CIK BEN SENI ATLATIRIM AKREP SEVINMIS TABIKI NEYSE KURBAGA SAF YA BINDIRMIS SIRTINA AKREBI YUZUYOR TAM KARAYA CIKARKEN AKREP BATIRMIS IGNEYI O ACIYLA KURBAGA DEMISKI BU BANA YAPILIRMI BAK BEN SENI SIRTIMDA TASIDIM SUYU ATLATTIM AKREP DE DEMISKI BU BENIM KAREKTERIM BIZIM MESELE DERIN MESELE EZELDEN EBEDE GIDEN MESELE GOYNEMMI DUZELECEK
BILKI KIYAMET YAKINDIR
ALLAH,C.C.LU YAD VE YARDIMCIMIZ OLSUN
SLM VESAYGILARIMLA

MAHSUMKUL

Mesaj tarafından bozdogan42 Salı Nis. 21, 2009 4:23 am

hakan babacannn burda cok yazan olmuşş ama kanımca sen sacmalamışsınn pınar basını örnek werme baska bı yerı werkı bızım b ılmedıgımız bı yer anlıyalım pınar bası bızım köydende beter bence salllaa fazla yorum kabak tadı werır ok gedıne ıcıc bak hakancımmm bra braa sızeee haaa tertıppppp4 tek tabanca kardeşşş sıkarım haaaaaaaaaa D:D:D:Very Happy

bozdogan42

- Similar topics